O mnie

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim. Pomocą psychologiczną zajmuję się od 22 lat. Pracuję z klientem indywidualnym, prowadzę terapię par oraz oferuję konsultacje rodzinne

Jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, należącego do International Federation of Gestalt Training Organization (FORGE), European Association for Psychotherapy (EAP), European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG).

Podnoszę i uzupełniam swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i warsztatach tematycznych. Kształcę się w nurcie psychoterapii psychodynamicznej i systemowej.

Jestem szczęśliwą mężatką i spełnioną mamą. Dużo radości, wzruszeń i refleksji dostarcza mi spędzanie czasu z dzieckiem i uczestniczenie w jego rozwoju. Cieszy mnie to i odczuwam wdzięczność że jest mi to dane, że mogę tego doświadczać.

Od „zawsze” moim sposobem na zmęczenie, na zatrzymanie się, „złapanie” równowagi jest aktywność fizyczna, sport. Górskie wędrówki z rodziną, znajomymi, szybka jazda na nartach wnoszą dystans do życia, poruszają, dają satysfakcję i radość, rozluźnienie. Obcowanie z przyrodą, jej pięknem, różnorodnością, tajemnicą sprawia że w jej otoczeniu najlepiej odpoczywam i regeneruję się.

Interesuje mnie człowiek. Bliska jest mi filozofia wschodu, medycyny chińskiej, holistycznego patrzenia na człowieka